Kuličková pouzdra a vodící tyče

Lineární kuličková pouzdra nabízíme ve třech rozměrových řadách LM--, KB-- a KH. Všechny rozměrové řady dodáváme oboustranně utěsněné - PP. Pouzdra typu LM a KB dodáváme ve třech provedeních:

  • --UU   uzavřené provedení,
  • --AJ     uzavřené provedení s možností nastavení předpětí,
  • --OP    otevřené provedení.

Vodicí tyče jsou indukčně kalené a broušené přesné hřídele z ušlechtilé oceli Cf53. Alternativně je k dispozici korozivzdorná ocel X46Cr13. Tvrdost a kvalita povrchu těchto hřídelů zajišťují výborné vlastnosti pro jejich použití. Jádro hřídele je z důvodu ohybového namáhání měkké. Hřídele jsou vyrobeny s vysokou povrchovou tvrdostí. Hloubka zakalené vrstvy je rovnoměrná po celém obvodu a délce hřídele. Hřídele jsou standardně dodávány v toleranci h6. Konce hřídelů mají po zakrácení (brusným kotoučem) na obou koncích sražené hrany nebo mohou být upraveny ve tvaru dle dodaného výkresu.

Zde si můžete stáhnout náš katalog lineárních ložisek a vodících tyčí.pdf (776kb)

Pro stažení materiálů ve formátu PDF klepněte pravým tlačítkem myši na odkaz pro stažení a zvolte "Uložit cíl jako ...".

Pokud klepnete na odkaz levým tlačítkem myši, začne se dokument otevírat přímo ve vašem prohlížeči, což může vzhledem k velikosti souboru chvilku trvat.


Kontaktujte nás.